• LOGIN
    • Brak produktów w koszyku.

Język japoński nie tak bardzo straszny

ODBIORCA:

młodzież kl. I-III Gimnazjum (13-16 lat)
młodzież kl. I-III Liceum (16-19 lat)

CZAS TRWANIA POJEDYNCZYCH WARSZTATÓW:

  • 1,5 godziny zegarowej

MAX ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE: 15

CYKL: 60 spotkań - dwa razy w tygodniu

PLAN WARSZTATÓW:

Celem warsztatów jest wprowadzenie uczniów w świat języka japońskiego, docelowo nakierowane na przygotowanie do podstawowego poziomu egzaminu językowego NNS (JLPT – Japanese Language Proficiency Test). Zajęcia miałyby charakter stricte językowy i byłyby skoncentrowane wokół doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, choć naturalnie pojawiałyby się w nich także elementy związane z poznawaniem Japonii, jej kultury i historii.

KORZYŚCI:

1. Poszerzenie wiedzy na temat Japonii i jej kultury
2. Nabycie umiejętności mówienia i rozumienia języka japońskiego oraz pisma japońskiego
3. Rozwój kreatywności
4. Poszerzenie możliwości komunikacyjnych
5. Możliwość przygotowania do egzaminu państwowego JLPT (przy założeniu kontynuacji zajęć – cykl 60 godzin to mniej więcej połowa przygotowania)

OPIS ZAJĘĆ:

Każde spotkanie składałoby się z dwóch wzajemnie powiązanych tematycznie części: kulturowej,
podczas której uczniowie zapoznawaliby się z jakimś elementem świata kultury japońskiej, językowej, podczas której poznawaliby elementy języka japońskiego oraz pisma znakami hiragany i katakany.

PROWADZĄCY: Łukasz Wdowczyk

Od czasów własnej szkoły średniej jestem pasjonatem kultury japońskiej i języka japońskiego. Uważam, że znajomość świata, który jest zupełnie inny od naszej codzienności pozwala na otwarcie oczu i szersze spojrzenie na naszą własną rzeczywistość i nasze własne życie. Ponadto jestem przekonany, że rozwijanie niecodziennych pasji jest tym, od czego zależy bogactwo naszego serca.

KOSZT: 50zł / 1 spotkanie


Formularz zapisu na warsztaty  6 + 8 =
X