• LOGIN
    • Brak produktów w koszyku.

Kontakt


Center of Thinking


To unikalna w Trójmieście przestrzeń edukacyjna dla nastolatków, w której panuje kultura myślenia krytycznego, logicznego, nieszablonowego.

Umiejscowione w najnowocześniejszym centrum biznesowym na Pomorzu – Olivia Business Centre na Przymorzu). Właścicielami są twórcy Niepublicznego Gimnazjum Thinking Zone – Poznaliśmy nastolatków, znamy ich potrzeby, wiemy w jakich warunkach lubią i chcą pracować, uczyć się. Na bazie tych doświadczeń przygotowaliśmy specjalną ofertę – unikalna na rynku Trójmiejskim. Dziś nastolatkowie mają bardzo ograniczony wybór – jeśli nie uprawiają jakiegoś sportu, to prawdopodobnie siedzą w domu, przed komputerem 🙁 Można to zmienić, teraz jest już wybór 🙂

To miejsce, w którym nie przychodzi się po zdobycie kolejnego świadectwa, certyfikatu, ale po to aby w końcu zrobić coś tylko dla siebie – rozwinąć swoje kompetencje, cieszyć się swoim hobby, doświadczać zdobywania i tworzenia nowej wiedzy, która wzbogaci mnie jako człowieka.

Wierzymy, że w odpowiedniej przestrzeni edukacyjnej każde dziecko, nastolatek, dorosły może być kreatorem, twórcą, mędrcem, odkrywcą pełnym talentów, pomysłów i możliwości.

Wierzymy, że edukacja może być ciekawa, fascynująca i przyciągająca uczestników w każdym wieku – przygotowaliśmy kursy, które pomogą w rozwoju osobistym, zawodowym. Ale mamy również zajęcia, w których można odkryć nowe zainteresowania, zrealizować wymarzone hobby, spełnić się w nowych obszarach.

Wszystkie nasze zajęcia mają charakter przygody, zabawy – wiemy, że w takich warunkach nasz mózg działa najlepiej, uczy się najszybciej, pamięta na zawsze.

Wierzymy, że efektywne uczenie się może tylko nastąpić poprzez doświadczanie, sprawdzanie, kwestionowanie starego porządku – w naszym „Center of Thinking” jest to możliwe : zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, wolność słowa i myśli.

Dodajemy nowoczesne powierzchnie w OBC, wygodne sale szkoleniowe, laboratorium, miejsce do odpoczynku i zabawy.

Napisz do nas wiadomość


Center of Thinking 
Olivia Business Centre, budynek Olivia Four, al. Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk
Kontakt:
Izabela Górska
e-mail: biuro@centerofthinking.pl
tel. kom.: 501-670-569


X