Warsztaty – Ferie Zimowe 2017

Drodzy Rodzice.

Koniec pierwszego semestru szkoły już tuż przed nami. Państwa dzieciom należy się jak najlepszy wypoczynek podczas ferii.Wiemy jednak dobrze, że dzieci w tym wieku mają ogromny talent do szybkiego ładowania akumulatorów 🙂

Dlatego też przygotowaliśmy bardzo ciekawe zajęcia – na drugi tydzień ferii – dla tych dzieci, które lubią aktywnie odpoczywać 🙂

Proponujemy trzy warsztaty do wyboru – jeśli nie planują Państwo wyjazdów w tym tygodniu, i jeśli dzieci już wyśpią się w pierwszy tygodniu i zaczną zgłaszać nudę, to nasze propozycje powinny wydać się im ciekawe:

1. AKTORSKA SZTUKA AUTOPREZENTACJI – warsztaty teatralne, to nasza pierwsza próba zabawy z dramą, teatrem. Chcemy „wybadać grunt” – czy dzieciom spodoba się ten obszar. Pierwszy krok to tylko 2 godz. zabawy – szczegóły w linku. Ten warsztat jest bezpłatny.


2. MYŚLENIE WIZUALNE – SKETCHNOTING – tę umiejętność dzieci Gimnazjum Thinking Zone poznały w pierwszym dniu naszego letniego obozu Thinkign Zone – Pro Active. Już tam oraz później w szkole, zgłaszały nam chęć przejścia pełnego szkolenia. Trwa ono 5 godz., szczegóły w linku. Minimalna ilość osób – 10. Koszt – 100 zł / 1 os.


3. PROGRAM NAUKI MYŚLENIA CORT – myślenie krytyczne, autorsta Edwarda de Bono. Profesjonalne zajęcia prowadzone przez jedynego trenera w Polsce. Dwudniowy warsztat. Wszystkie szczegóły zajęć w linku. Koszt – 200 zł / 1 os.

 

Tuż przed feriami, to idealny moment, aby porozmawiać z dziećmi czy są zainteresowane którymś z tych warsztatów.

2 stycznia 2017

0 responses on "Warsztaty - Ferie Zimowe 2017"

Leave a Message

Center of Thinking © 2015 - 2020
X